KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7584383
nr 758 4383
Akvarell
Carl Hedelin, Soldat, 1885, 46 x 31
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:14:16
7/5 20:25:09
100 kr
9/5 13:03:35